Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorieSpecifikace LUVION PLATINUM

  • LUVION PLATINUM - parametry
  • Výrobce
    Luvion
  • Přenos obrazu
    ano
  • Dosah
    150 m
Hlavní funkce a vlastnosti: * Dětská videochůvička Luvion PLATINUM je vysoce kvalitní chůvička, která je vždy při ruce, když chcete sledovat nebo slyšet vaše miminko nebo dítě. Lze ji samozřejmě využít i k řadě dalších účelů (sledování starších lidí, domácích zvířat či domovních dveří). Vlastnosti výrobku: * Digitální bezdrátová technologie zajišťující výjimečně ostrý a kvalitní obraz. * Signál bez interference, který je zabezpečený a naprosto důvěrný. * Přenos až na vzdálenost 150 metrů. * Mimořádně kvalitní zvuk. * Bezpečnostní výstrahy, když jste mimo rozsah. * Možnost rozšíření systému až na 4 kamery (základní balení obsahuje jednu kameru a jeden přijímač) Vlastnosti kamery: * Kamera s rozlišením VGA. * Noční vidění umožňující sledování při slabém osvětlení až na vzdálenost 4,5 metru. * Zabudovaný mikrofon. * Kamera s možností napájení pomocí baterií, což zajišťuje skutečnou přenosnost kamery. Vlastnosti přijímače: * Přijímač s LCD obrazovkou s úhlopříčkou 2,4" (6 cm) a vynikající kvalitou obrazu. * Obrazový a zvukový výstup pro sledování obrazu na televizoru nebo monitoru nebo * nahrávání pomocí videorekordéru nebo DVD rekordéru. * Vyměnitelná baterie na bázi lithium polymeru (LiPol) zajišťující skutečnou mobilitu. * Součástí dodávky je uživatelsky příjemná dobíjecí stanice. * Indikátor hlasitosti a alarmu.

Výběr z nabídek v internetových obchodech
5 658,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2023 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.